MOSiR CUP 2019: Siemiatycze wygrywają turniej „Orlików”

Orzeł Siemiatycze zwyciężył sobotni (02.03.2019) Turniej Piłki Nożnej „Orlików” o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim.

Trzy Zespoły z Bielska Podlaskiego oraz po jednym z Hajnówki, Łap, Siemiatycz i Wysokiego Mazowieckiego wzięły udział w sobotnim, zorganizowanym przez bielski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji turnieju „Orlików”.

Tytuł najlepszej drużyny trafił do Orła Siemiatycze, który w klasyfikacji ogólnej o punkt wyprzedził zespół gospodarzy, czyli MOSiR-u Bielsk Podlaski. Trzecie miejsce przypadło Petrusowi Łapy.

Potencjalnym gwiazdom futbolu i ich trenerom gratulowali dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim Andrzej Krzywiec oraz kierownik ds. sportu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim Krzysztof Grodzki.

Drużynowa klasyfikacja końcowa: 1. Orzeł Siemiatycze (16 pkt., br. 10:3), 2. MOSiR Bielsk Podlaski I (15 pkt., br. 7:3), 3. Petrus Łapy (13 pkt., br. 7:5), 4. Ruch Wysokie Mazowieckie (12 pkt., br. 10:3), 5. KS Puszcza Hajnówka (12 pkt., br. 7:5), 6. AP „Brylant” Bielsk Podlaski (11 pkt., br. 5:3), 7. Promień Mońki (3 pkt., br. 3:14), 8. MOSiR Bielsk Podlaski II (0 pkt., br. 2:14).

Klasyfikacja indywidualna: najlepszy strzelec – Aleksander Krajewski (Ruch Wysokie Mazowieckie), najlepszy bramkarz - Mateusz Goniewicz (Orzeł Siemiatycze), najlepszy zawodnik – Alan Niczyporuk (MOSiR Bielsk Podlaski).

Wyniki:

AP „Brylant” Bielsk Podlaski – KS Puszcza Hajnówka 0:1

Orzeł Siemiatycze – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0

Petrus Łapy – MOSiR Bielsk Podlaski I 1:0

MOSiR Bielsk Podlaski II – Promień Mońki 0:1

AP „Brylant” Bielsk Podlaski – Orzeł Siemiatycze 0:0

KS Puszcza Hajnówka – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:1

Petrus Łapy – MOSiR Bielsk Podlaski II 2:1

MOSiR Bielsk Podlaski I – Promień Mońki 1:0

AP „Brylant” Bielsk Podlaski – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0

KS Puszcza Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 0:2

Petrus Łapy – Promień Mońki 2:1

MOSiR Bielsk Podlaski I – MOSiR Bielsk Podlaski II 2:0

AP „Brylant” Bielsk Podlaski – Promień Mońki 3:1

KS Puszcza Hajnówka – Petrus Łapy 0:1

Orzeł Siemiatycze – MOSiR Bielsk Podlaski I 0:1

Ruch Wysokie Mazowieckie – MOSiR Bielsk Podlaski II 4:0

KS Puszcza Hajnówka – Promień Mońki 2:0

AP „Brylant” Bielsk Podlaski – MOSiR Bielsk Podlaski I 0:1

Ruch Wysokie Mazowieckie – Petrus Łapy 1:0

Orzeł Siemiatycze – MOSiR Bielsk Podlaski II 3:1

KS Puszcza Hajnówka – MOSiR Bielsk Podlaski I 2:1

AP „Brylant” Bielsk Podlaski – Petrus Łapy 0:0

Orzeł Siemiatycze – Promień Mońki 2:0

Ruch Wysokie Mazowieckie – MOSiR Bielsk Podlaski I 0:1

Orzeł Siemiatycze – Petrus Łapy 2:1

AP „Brylant” Bielsk Podlaski – MOSiR Bielsk Podlaski II 1:0

Ruch Wysokie Mazowieckie – Promień Mońki 4:0

KS Puszcza Hajnówka – MOSiR Bielsk Podlaski II 2:0

MOSiR 2019 3

MOSiR 2019 2

MOSiR 2019 1

informacja i zdjecia pochodza ze strony: https://ibielsk.pl/artykul/mosir-cup-2019-siemiatycze/614811

opp1p3