Rozgrywki Ligowe Podlaskiego ZPN runda jesienna 2020/2021 PETRUS Łapy zakończył

Mimo bardzo trudnych warunków zewnętrznych, środowiskowych udało się nam zdrowo i szczęśliwie dokończyć rundę jesienną sezonu 2020/2021

Czytaj więcej: Rozgrywki Ligowe Podlaskiego ZPN runda jesienna 2020/2021 PETRUS Łapy zakończył

Rozgrywki Ligowe PETRUS ŁAPY

Po długiej przerwie powróciły rozgrywki ligowe. Cieszymy się, że po takim czasie znowu możemy rywalizować na piłkarskich boiskach. Nasi piłkarze już od dłuższego czasu szlifowali formę, żeby jak najlepiej zaprezentować się w boiskowych starciach. Od początku września Żaki rozegrały już 2 turnieje, ich wyniki prezentują się następująco:

Czytaj więcej: Rozgrywki Ligowe PETRUS ŁAPY

Oświadczenie do pobrania na obóz w Ciechanowcu

Drodzy rodzice dzieci wyjeżdżających na obóz sportowy w Ciechanowcu w terminie 8-13 sierpnia 2020 r. poniżej do pobrania i wypełnienia oświadczenie

Oświadczenie

Odmrażamy sport

Z dniem 5 maja Stowarzyszenie Petrus Łapy wznawia treningi piłkarskich grup młodzieżowych z zachowaniem zalecanych reguł bezpieczeństwa.
 
1. Opiekun Prawny ma obowiązek wypełnić ankietę o stanie zdrowia zawodnika wraz zgodą rodzica na uczestnictwo w treningach. Wypełnioną ankietę należy przed pierwszym treningiem dostarczyć trenerowi. Ankieta znajduję się na stronie naszego stowarzyszenia.
 
2. Obowiązek zasłaniania twarzy w drodze na trening.- brak konieczności zasłaniania podczas treningu.
 
3. Rodzic/Opiekun prawny przywozi/ przyprowadza dziecko (poniżej 13-go roku życia) na parking przy głównym wejściu Stadionu OKF Łapy
 
4. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przed i po treningu.
 
5. Treningi odbywają się w grupach stałych maksymalnie 6 osób + Trener. Trenerzy podają godziny na którą mają się stawić grupy sześcioosobowe
 
6. Nie będzie można korzystać z szatni dlatego prosimy aby zawodnicy byli już przebrani bezpośrednio do treningu. Toaleta umiejscowiona przy biurze będzie dostępna.
 
7. Przy każdym boisku treningowym będzie udostępniony płyn do dezynfekcji sprzętu jak i rąk.
 
8. Sprzęt treningowy będzie na bieżąco dezynfekowany.
 
Każda nowa informacja z Ministerstwa Sportu oraz nowe zalecenia organizacyjne będą przez nas brane pod uwagę i natychmiast wdrażane, by zachować wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Ustalony zostały harmonogramy treningów który od jutra będzie dostępny u trenera.

Apelujemy o szczerość i rozsądek w ocenie stanu zdrowia Państwa dzieci i informowaniu trenerów w przypadku wystąpienia zmian. W przypadku stwierdzenia niepokojących objawów takich jak np: kaszel czy podwyższona temperatura prosimy o zawieszenie udziału dziecka w treningach i poinformowaniu o tym fakcie trenera. Wierzymy że powrót do treningów przyniesie wiele korzyści w zakresie zdrowia dla naszych zawodników.

 

https://www.gov.pl/web/sport/odmrazanie-sportu--etap-od-4-maja-2020-r--odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytania

Certyfikat PZPN

Certyfikat PZPN

opp1p3

 
 

 

 

Nasi partnerzy

OKF logo

zsm

sp1