Koniec rundy jesiennej sezonu 2022/2023 w rozgrywkach ligowych w Podlaskim Związku Piłki Nożnej

Petrus Łapy zakończył rundę jesienną rozgrywek ligowych w piłce nożnej. Na samym początku dziękujemy Wam, drodzy Rodzice, że powierzyliście nam swoje dzieci. Staraliśmy się zrobić wszystko, aby zarówno Wasze dzieci, jak i Państwo czuli się u nas dobrze. My jako ośrodek piłkarski nie uczyliśmy jedynie gry w piłkę nożną, ale staraliśmy się, aby Wasze dzieci umiały:

– odnaleźć się w grupie,

– wspólnie – zespołowo dążyć do celu,

– radzić sobie z przegranymi i wygranymi,

– szanować swoich przeciwników,

– akceptować i przestrzegać przepisów gry,

– hartować swój charakter.

Nigdy nie stawialiśmy żądań dziecku: “strzel gola”, “musicie wygrać”, „masz być najlepszy”. Zamiast tego chcieliśmy „dobrej zabawy”.

Reguły sportu klasyfikowanego szanujemy i przestrzegamy. Z duma informujemy, że wyniki naszych spotkań w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 przedstawiały się następująco:

Czytaj więcej: Koniec rundy jesiennej sezonu 2022/2023 w rozgrywkach ligowych w Podlaskim Związku Piłki Nożnej

PETRUS Łapy – KLUBEM SPORTU WESOŁEGO

Wyniki tabeli, w naszym Klubie nie są najważniejszym aspektem, ale na pewno wszyscy są zadowoleni z tego w jaki sposób radziliśmy sobie z rówieśnikami z innych zespołów. Wszystkie drużyny wykonały zauważalny postęp w swojej grze. Elementy techniczne i taktyczne są na wyższym poziomie niż jeszcze kilka miesięcy temu. Najważniejsze jest jednak to, że chłopcy dobrze się bawią, strzelają dużo bramek, wyciągają wnioski z własnych błędów i niezależnie od warunków atmosferycznych dają z siebie wszystko i robią to co jest ich pasją – GRAJĄ W PIŁKĘ !!!

Czytaj więcej: PETRUS Łapy – KLUBEM SPORTU WESOŁEGO

Stały otwarty nabór do drużyn piłkarskich PETRUS ŁAPY

Chciałbyś spędzić aktywnie czas w gronie rowieśników. Przeżyć przygodę życia. Posmakować radości zwycięstwa, wspólnie podnosić się z porażek. Świetnie bawić się piłką. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - czekamy na Ciebie :)

nabór Petrus 2022

PETRUS Łapy rozpoczął Rozgrywki Ligowe Podlaskiego ZPN runda jesienna 2021/2022

Na posiedzeniu 2 września 2021 roku Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę, że od sezonu 2021/22 w rozgrywkach  kategorii wiekowych od skrzata (G ) do orlika (E ) nie będą prowadzone tabele i wyniki meczów. Po przeanalizowaniu uchwały PZPN Wydział Szkolenia Podlaskiego ZPN podjął decyzje w sprawie rozgrywek rundy jesiennej w tych kategoriach wiekowych:

  1. Rozgrywki w kategorii E1 pozostają bez zmian ( podział na grupy , terminarz, klasyfikacja wyników ). PZPN dopuszcza utrzymanie wyników w tej kategorii wiekowej na sezon 2021/22 celem wyłonienia drużyn do ligi wojewódzkiej młodzika D2 w przyszłym sezonie.
  2. Rozgrywki w kategorii E2,F1,F2 podział na grupy i terminarze pozostają bez zmian, ale nie prowadzona będzie klasyfikacja i tabele. Sędziowie odpowiadają za wprowadzenie do sprawozdania listy zawodników.
  3. W turniejach mogą występować tylko zawodnicy potwierdzeni do klubu i uprawnieni do danej drużyny w systemie EXTRANET

Zmodyfikowane zasady rozgrywek zamieszczone są w uaktualnionym aneksie do regulaminu rozgrywek młodzieżowych na sezon 2021/22

Zgodnie z zaleceniami PZPN apelujemy do klubów i rodziców o  nie publikowanie żadnych wyników w tych kategoriach na stronach internetowych i w mediach społecznościowych

https://podlaskizpn.org/index.php/2021/09/03/brak-tabel-w-rozgrywkach-dzieciecych/

Czytaj więcej: PETRUS Łapy rozpoczął Rozgrywki Ligowe Podlaskiego ZPN runda jesienna 2021/2022

opp1p3

 
 

 

 

Nasi partnerzy

OKF logo

zsm

sp1