Stały otwarty nabór do drużyn piłkarskich PETRUS ŁAPY

Chciałbyś spędzić aktywnie czas w gronie rowieśników. Przeżyć przygodę życia. Posmakować radości zwycięstwa, wspólnie podnosić się z porażek. Świetnie bawić się piłką. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - czekamy na Ciebie :)

nabór Petrus 2022

PETRUS Łapy – KLUBEM SPORTU WESOŁEGO

Wyniki tabeli, w naszym Klubie nie są najważniejszym aspektem, ale na pewno wszyscy są zadowoleni z tego w jaki sposób radziliśmy sobie z rówieśnikami z innych zespołów. Wszystkie drużyny wykonały zauważalny postęp w swojej grze. Elementy techniczne i taktyczne są na wyższym poziomie niż jeszcze kilka miesięcy temu. Najważniejsze jest jednak to, że chłopcy dobrze się bawią, strzelają dużo bramek, wyciągają wnioski z własnych błędów i niezależnie od warunków atmosferycznych dają z siebie wszystko i robią to co jest ich pasją – GRAJĄ W PIŁKĘ !!!

Czytaj więcej: PETRUS Łapy – KLUBEM SPORTU WESOŁEGO

PETRUS Łapy zakończył Rozgrywki Ligowe Podlaskiego ZPN runda wiosenna 2020/2021

Wśród najpopularniejszych dyscyplin w Polsce od lat króluje piłka nożna. Interesują się nią nie tylko dorośli, ale również dzieci. Utrzymujący się entuzjazm piłkarski warto wykorzystać, zachęcając swoje pociechy do ruchu. Jak się bowiem okazuje, uprawianie piłki nożnej w młodym wieku niesie za sobą wiele korzyści. Związane są one nie tylko z ogólnym rozwojem młodego organizmu, ale także z kształtowaniem postaw i odpowiedniego podejścia do rywalizacji.

Czytaj więcej: PETRUS Łapy zakończył Rozgrywki Ligowe Podlaskiego ZPN runda wiosenna 2020/2021

PETRUS Łapy rozpoczął Rozgrywki Ligowe Podlaskiego ZPN runda jesienna 2021/2022

Na posiedzeniu 2 września 2021 roku Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę, że od sezonu 2021/22 w rozgrywkach  kategorii wiekowych od skrzata (G ) do orlika (E ) nie będą prowadzone tabele i wyniki meczów. Po przeanalizowaniu uchwały PZPN Wydział Szkolenia Podlaskiego ZPN podjął decyzje w sprawie rozgrywek rundy jesiennej w tych kategoriach wiekowych:

  1. Rozgrywki w kategorii E1 pozostają bez zmian ( podział na grupy , terminarz, klasyfikacja wyników ). PZPN dopuszcza utrzymanie wyników w tej kategorii wiekowej na sezon 2021/22 celem wyłonienia drużyn do ligi wojewódzkiej młodzika D2 w przyszłym sezonie.
  2. Rozgrywki w kategorii E2,F1,F2 podział na grupy i terminarze pozostają bez zmian, ale nie prowadzona będzie klasyfikacja i tabele. Sędziowie odpowiadają za wprowadzenie do sprawozdania listy zawodników.
  3. W turniejach mogą występować tylko zawodnicy potwierdzeni do klubu i uprawnieni do danej drużyny w systemie EXTRANET

Zmodyfikowane zasady rozgrywek zamieszczone są w uaktualnionym aneksie do regulaminu rozgrywek młodzieżowych na sezon 2021/22

Zgodnie z zaleceniami PZPN apelujemy do klubów i rodziców o  nie publikowanie żadnych wyników w tych kategoriach na stronach internetowych i w mediach społecznościowych

https://podlaskizpn.org/index.php/2021/09/03/brak-tabel-w-rozgrywkach-dzieciecych/

Czytaj więcej: PETRUS Łapy rozpoczął Rozgrywki Ligowe Podlaskiego ZPN runda jesienna 2021/2022

Rozgrywki Ligowe Podlaskiego ZPN runda jesienna 2020/2021 PETRUS Łapy zakończył

Mimo bardzo trudnych warunków zewnętrznych, środowiskowych udało się nam zdrowo i szczęśliwie dokończyć rundę jesienną sezonu 2020/2021

Czytaj więcej: Rozgrywki Ligowe Podlaskiego ZPN runda jesienna 2020/2021 PETRUS Łapy zakończył

opp1p3

 
 

 

 

Nasi partnerzy

OKF logo

zsm

sp1