Dzień Dziecka w ogrodach parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Łapach

31. maja, w przeddzień Dnia Dziecka, przyroda powitała Nas słonecznym rankiem. Tego dnia czekało Nas moc niespodzianek i przygód. Pierwszy czerwca! Dzisiaj święto wszystkich dzieci! W tym wyjątkowym dniu nie może zabraknąć zabawy i uśmiechu. Wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym życzymy, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej.

Podczas festynu wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Dzieci z Przedszkola nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 2 w Łapach recytowały wiersze, śpiewały piosenki i przepięknie tańczyły. Członkowie Ligi Morskiej i Rzecznej próbowali zaszczepić w uczestnikach bakcyla żeglarza. Stowarzyszenie „Łapska Dwójka” przygotowało kącik plastyczny, a Domowy Kościół zabawne konkurencje sportowe rodzin. Występom artystycznym uważnie przyglądała się Pani Urszula Jabłońska – burmistrz Łap. Było moc prezentów i nagród. Uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. To dla organizatorów największe podziękowanie i wyróżnienie.

Dzień Dziecka w przepięknych ogrodach parafii mógł odbyć się dzięki życzliwości i zaangażowaniu wielu osób, którym chciałabym jeszcze raz podziękować. Szczególne podziękowania kieruję do proboszcza księdza kanonika Waldemara Krzywińskiego, gospodarza tego spotkania, za miłość do dzieci, uroczyste błogosławieństwo, otwartość na każdą naszą inicjatywę. Dziękuję również:

Pani Anecie Perkowskiej – Dyrektor Przedszkola Nr 2 w Łapach oraz opiekunom grup przedszkolnych,

Pani Monice Dzielnik – koordynator w Stowarzyszeniu N.A.R.E.W. - Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi,

Panu Leszkowi Gulewicz, za profesjonalne poprowadzenie spotkana, to dzięki jego uprzejmości byliśmy dobrze słyszalni.

Członkom Stowarzyszenia „PETRUS”, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tego spotkania oraz wolontariuszom.

Podatnikom, którzy rozliczając się z Urzędem Skarbowym pamiętali o nas. Środki z 1% były przeznaczone miedzy innymi na organizacje tego wydarzenia.

Prezes Stowarzyszenia „Petrus”

Barbara Dzierżek

DSC05431 1

DSC05467 1

DSC05518 1

DSC05526 1

DSC05568 1

DSC05584 1

DSC05596 1

DSC05614 1

DSC05651 1

DSC05731 1

opp1p3

 
 

 

 

Nasi partnerzy

OKF logo

zsm

sp1