Turniej Piłki Halowej Stowarzyszenia PETRUS

 

01 marca 2014 r. w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach odbył się VIII Turniej Piłki Halowej pod patronatem Stowarzyszenia Sportowo-Edukacyjnego „PETRUS”. W turnieju wzięło udział sześć drużyn: Państwowa Straż Pożarna, Nauczyciele, Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Kibice, HOP Bielsk Podlaski oraz gospodarz turnieju Stowarzyszenie PETRUS.

Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Państwowej Straży Pożarnej, która po raz czwarty triumfowała w rozgrywkach zorganizowanych przez Stowarzyszenie „PETRUS”.

Najlepszym strzelcem został zawodnik drużyny Nauczycieli Adam Perkowski, który zdobył 6 bramek.

Pomimo amatorskiego charakteru turnieju walka o zwycięstwo była bardzo zacięta. Piłka nożna to nie tylko przyjemny sposób aktywnego spędzania wolnego czasu, ale także nauka postępowania zgodnie z zasadami fair play, zarówno na boisku, jak i na co dzień.

Stowarzyszenie PETRUS wystąpiło w składzie: Mariusz Gąsowski, Piwko Leszek, Stypułkowski Marek, Henryk Kamiński, Ignaczuk Adam, Dariusz Kućmierowski, Sawko Dariusz, Łukasz Kul i Adam Cepowicz.

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody w postaci pucharów z rąk Prezesa Stowarzyszenia „PETRUS” Barbary Dzierżek i Z-cy Burmistrza Łap Krzysztofa Gołaszewskiego.

Nad przestrzeganiem przepisów gry czuwali sędziowie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej: Łukasz Małaszewski, Janusz Piekut i Hubert Łapiński.

Po emocjonujących zmaganiach sportowych wszyscy uczestnicy turnieju zostali zaproszeni na gorący posiłek oraz zimne napoje.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.      Państwowa Straż Pożarna Łapy

2.      Nauczyciele

3.      Kibice

4.      PETRUS Łapy

5.      ZWiK Łapy

6.      HOOP Bielsk Podlaski

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy Pani Danucie Bojczuk Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach za możliwość rozegrania Turnieju.

 

 

DSC02708 1

 

DSC02685 1

DSC02735 1

DSC02739 1

DSC02741 1

opp1p3