Odmrażamy sport

Z dniem 5 maja Stowarzyszenie Petrus Łapy wznawia treningi piłkarskich grup młodzieżowych z zachowaniem zalecanych reguł bezpieczeństwa.
 
1. Opiekun Prawny ma obowiązek wypełnić ankietę o stanie zdrowia zawodnika wraz zgodą rodzica na uczestnictwo w treningach. Wypełnioną ankietę należy przed pierwszym treningiem dostarczyć trenerowi. Ankieta znajduję się na stronie naszego stowarzyszenia.
 
2. Obowiązek zasłaniania twarzy w drodze na trening.- brak konieczności zasłaniania podczas treningu.
 
3. Rodzic/Opiekun prawny przywozi/ przyprowadza dziecko (poniżej 13-go roku życia) na parking przy głównym wejściu Stadionu OKF Łapy
 
4. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przed i po treningu.
 
5. Treningi odbywają się w grupach stałych maksymalnie 6 osób + Trener. Trenerzy podają godziny na którą mają się stawić grupy sześcioosobowe
 
6. Nie będzie można korzystać z szatni dlatego prosimy aby zawodnicy byli już przebrani bezpośrednio do treningu. Toaleta umiejscowiona przy biurze będzie dostępna.
 
7. Przy każdym boisku treningowym będzie udostępniony płyn do dezynfekcji sprzętu jak i rąk.
 
8. Sprzęt treningowy będzie na bieżąco dezynfekowany.
 
Każda nowa informacja z Ministerstwa Sportu oraz nowe zalecenia organizacyjne będą przez nas brane pod uwagę i natychmiast wdrażane, by zachować wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Ustalony zostały harmonogramy treningów który od jutra będzie dostępny u trenera.

Apelujemy o szczerość i rozsądek w ocenie stanu zdrowia Państwa dzieci i informowaniu trenerów w przypadku wystąpienia zmian. W przypadku stwierdzenia niepokojących objawów takich jak np: kaszel czy podwyższona temperatura prosimy o zawieszenie udziału dziecka w treningach i poinformowaniu o tym fakcie trenera. Wierzymy że powrót do treningów przyniesie wiele korzyści w zakresie zdrowia dla naszych zawodników.

 

https://www.gov.pl/web/sport/odmrazanie-sportu--etap-od-4-maja-2020-r--odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytania

opp1p3

 
 

 

 

Nasi partnerzy

OKF logo

zsm

sp1