XII Halowy Turniej Piłki Nożnej

 

14 grudnia 2019 r. na gościnnej hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia „PETRUS”

Jako organizatorzy staramy się, aby impreza miała charakter prospołeczny, żeby aktywowała i angażowała nie tylko najmłodszych, ale też rodziców, przyjaciół i całe środowisko sportowe. Turniej kierowany był do dzieci z rocznika 2009 i miał na celu promowanie aktywnego wypoczynku oraz piłki nożnej wśród najmłodszych. Dodatkową atrakcją promującą sport i zachęcającą dzieci oraz dorosłych do aktywności sportowej był występ cheerleaderek z Klubu Sportowego MPower Cheer (one w niedługiej przyszłości zdobędą mistrzostwo)

Uważamy, że zwycięzcami turnieju były wszystkie drużyny, chociaż została stworzona końcowa klasyfikacja. Za zaangażowanie, determinację i walkę organizatorzy wyróżnili każdego uczestnika rozgrywek. Wszystkie występujące drużyny otrzymały takie same puchary, a zawodnicy medale, pamiątkowe zdjęcia i karty zawodników Klubu Ekstraklasy Jagielloni Białystok. Widzieliśmy wiele indywidualnych, zespołowych i bardzo płynnych akcji. Były działania, których w piłce dziecięcej powinno być jak najwięcej. Chęci i pasji, a także możliwości do szukania strzelania bramek nie brakowało. Na boisku, tego dnia było widać przyszłych reprezentantów kadry narodowej.

 Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – APT Brylant Bielsk Podlaski

II miejsce – Ruch Wysokie Mazowieckie

III miejsce – Pionier Brańsk

IV miejsce – Petrus Łapy

V miejsce – ŁKS Promień Mońki I

VI miejsce – MOSP Bialystok

VII miejsce – Pasja Hajnówka

VIII miejsce - ŁKS Promień Mońki II

Najlepszy strzelec – Sebastian Łukaszuk - Brylant Bielsk-Podlaski

Najlepszy bramkarz - Franciszek Zduńczyk  - PETRUS Łapy

Najlepszy zawodnik – Juliusz Wyszyński - Ruch Wysokie Mazowieckie

Wyróżnienie specjalne Prezesa PETRUS Łapy - Basia Romanowska – Promień Mońki

Uroczystej dekoracji zawodników dokonali Krzysztof Gołaszewski burmistrz Łap, ks. Dariusz Kuligowski. Serdecznie dziękuję za udział zawodnikom, rodzicom, trenerom, sędziom i opiekunom oraz kibicom. Podziękowania kieruję w stronę Dyrekcji Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach.

Projekt zorganizowano przy wsparciu Marszałka Województwa Podlaskiego.

 

Barbara Dzierżek

Prezes PETRUS Łapy

 

Serdecznie zapraszamy :) Zagra rocznik 2009

TURNIEJ PETRUS 2019 1

 

 Zgłoszenie składów drużyn

Regulamin XII Turniej Piłki Nożnej

Harmonogram eliminacji

 

opp1p3

 
 

 

 

Nasi partnerzy

OKF logo

zsm

sp1