Wyróżnienie trenera Leszka Piwko

Podczas Konferencji Szkoleniowej w Podlaskim ZPN prezes Sławomir Kopczewski wręczył okolicznościowe grawertony zasłużonym podlaskim trenerom.

– To osoby, które osiągnęły bardzo dużo i zrobiły wiele dla rozwoju podlaskiej piłki – mówił prezes Kopczewski. – Od nich możemy się dużo nauczyć.

Uhonorowani zostali: Grzegorz Szerszenowicz, Mirosław Mojsiuszko, Jerzy Bołtuć, Leszek Piwko, Ryszard Karalus, Jerzy Szydłowski, Janusz Walczak, Tadeusz Gaszyński, Henryki Kamiński, Mieczysław Sobolewski, Cezary Łaski, Bohdan Kucharski, Andrzej Pietrzyk, Adam Popławski, Janusz Kaczmarz, Hieronim Łada, Dariusz Drażba i Leonard Aleksandrów

– Zwracam się do moich młodszych kolegów  – mówił wyróżniony trener Tadeusz Gaszyński. – Oczywiście szkolenie jest ważne , wynik  też jest bardzo ważny, bo z niego jesteśmy rozliczani. Ale pamiętajcie też, że równie ważne by w tym wszystkim, w naszej pracy być człowiekiem i wychowawcą. Nie ważne czy pracujecie z małymi chłopcami, starszymi czy seniorami. Odgrywacie bardzo ważną rolę w życiu tych chłopaków i nie zapominajcie o tym.

piwko 1

źródło: https://podlaskizpn.org/konferencja-szkoleniowa-podlaskiego-zpn/

 

opp1p3

 
 

 

 

Nasi partnerzy

OKF logo

zsm

sp1