Bramki z Polskiego ZPN i piłki z Podlaskiego ZPN

PETRUS ŁAPY w 2016 r. złożył wniosek do Polskiego Związku Piłki Nożnej o nieodpłatny zestaw bramek do rozgrywek Ligi Żaków.
Nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie i w kwietniu br. otrzymamy dwie bramki o wymiarach 3,00 x 1,55. Jedna bramka z atestem kosztuje ok. 2 tys. zł.


Należy podkreślić, że zgodnie z nową unifikacją PZPN, zespoły występujące w Lidze Żaków U8 powinny rozgrywać mecze na w/w bramki.

Treść pisma z PZPN :

„Szanowni Państwo,

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że złożony przez klub wniosek o przekazanie zestawu bramek o którym mowa w Uchwale nr IX/98 z dnia 27 października 2016 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie wyposażenia klubów sportowych uczestniczących w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach w kategorii żaka oraz Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej w bramki piłkarskie zgodne z Unifikacją Współzawodnictwa i Szkolenia Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej, spełnia wymogi określone w § 1 ust. 2 wskazanej wyżej uchwały.
W związku z powyższym, klub jest uprawniony do nieodpłatnego otrzymania zestawu bramek. Informujemy, że dystrybucja sprzętu rozpocznie się w kwietniu 2017 roku. Zestaw zostanie doręczony na adres wskazany przez klub w formularzu zgłoszeniowym.
Dziękujemy współpracę.

Z poważaniem,
Polski Związek Piłki Nożnej”

Ponadto Podlaski ZPN przekazał Klubowi PETRUS Łapy 14 piłek do gry w piłkę nożna.

Dziękujemy władzom zwiazku za okazane wsparcie.

                                                                                                                      PETRUS Łapy

20170606 181235 1

opp1p3