XII Przegląd Kolęd i Pastorałek

6 stycznia 2016 r. w sali Św. Józefa odbył się XII Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem "Radosnym sercem śpiewajmy Panu".

Tegoroczny Przegląd otworzyli goście specjalni Tomasz i Monika Matan. Następną niespodzianką była przygotowana przez grupę misyjną bożonarodzeniowa scenka. Tradycyjnie na scenie wystąpili uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy i dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej. W tym roku szczególną uwagę zwróciły występy dzieci z łapskich przedszkoli. Mali artyści zbierali owacje na stojąco. Pierwszy raz w Przeglądzie wzięli udział seniorzy z Dziennego Domu Senior – Wigor. Wszyscy uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom. Widać było pracę jaka została włożona w przygotowanie do występu. Przepiękny śpiew, ubrany w barwną choreografię oraz odświętne stroje tworzyły na scenie niepowtarzalny klimat. Sala Św. Józefa po brzegi była wypełniona widzami, pozytywnymi emocjami i niezapomnianym doświadczeniem Bożej Miłości.

XII Przegląd Kolęd i Pastorałek zaszczycił swoją obecnością Pan Sławomir Maciejewski Przewodniczący Rady Miejskiej w Łapach, który złożył wszystkim obecnym noworoczne życzenia oraz przekazał pozdrowienia od Pani Urszuli Jabłońskiej Burmistrz Łap.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję ks. kananikowi Waldemarowi Krzywińskiemu za otwarte serce, kontynuacje tak ważnej imprezy w naszej Parafii, za bezcenną opiekę duchowa, ewangelizację, ufundowanie upominków za udział uczestnikom przeglądu. Pani Joannie Micota za ufundowanie pysznych bułeczek i pączków oraz Panu Stanisławowi Żochowskiemu za słodkie wafelki i zdrowe soczki. Dyrektorom przedszkoli, szkół, jednostek samorządowych, opiekunom grup, solistów i scholi za profesjonalne przygotowanie uczestników. Całej obsłudze technicznej Przeglądu, wolontariuszom, członkom Domowego Kościoła, którzy poświęcili swój czas, aby uświetnić tak ważne artystyczne wydarzenie w naszym mieście.

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się ten czas spędzić z nami.

Barbara Dzierżek

  Prezes Stowarzyszenia PETRUS

IMG 2746 1

 IMG 2719 1

 

IMG 2726 1

DSC06659 1

DSC06678 1

DSC06690 1

DSC06714 1

DSC06748 1

DSC06632 1

 DSC06649 1

DSC06631 1

 

Zaproszenie 1

Certyfikat PZPN

Certyfikat PZPN

opp1p3

 
 

 

 

Nasi partnerzy

OKF logo

zsm

sp1