Strażacki Piknik Rodzinny

 

             W sobotę, 9 maja 2015 r., po raz kolejny strażacy z Łap zorganizowali rodzinny piknik strażacki. Tradycją już jest, że tego dnia na placu przy strażnicy "rządzą" dzieciaki. Tak też było i w tym roku. Najbardziej oczekiwani, to oczywiście wychowankowie Domu Dziecka w Krasnem, którzy są naszymi przyjaciółmi od wielu lat. Dmuchany zamek, zjeżdżalnia, trampolina to nieodzowne elementy świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Wolontariusze przez cały dzień prezentowali aktywne formy spędzania czasu wolnego. Zorganizowali szereg gier, zabaw i konkursów z nagrodami. Tradycyjnie został rozegrany mecz piłki nożnej Strażacy - Goście. Przeprowadzono pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz sprzętu ratowniczego. Na tych, którzy chcieli odpocząć w cieniu czekała strażacka grochówka i dania z grilla.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu naszego święta. Następna impreza już za rok.

 

Strażacy z Łap

 

„Strażacki piknik rodzinny” współfinansowany był ze środków otrzymanych przez nieformalną grupę strażaków SAKON posiadającą Patrona Stowarzyszenie Sportowo-Edukacyjne „PETRUS” im. ks. Henryka Bagińskiego przy parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Łapach od Fundacji Forum Inicjatyw Rozwojowych w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

DSC05085 1

DSC05104 1

DSC05147 1

DSC05155 1

DSC05203 1

DSC05235 1

DSC05263 1

DSC05264 1

DSC05294 1

DSC05315 1

DSC05352 1

 

 

 

 

 

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy mieszkańców województwa podlaskiego na „Strażacki piknik rodzinny” współfinansowany ze środków otrzymanych od Fundacji Forum Inicjatyw Rozwojowych w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, który odbędzie się w dniu 09 maja 2015 r. od godz. 8.00 na placu przy Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 5 w Łapach.

W ramach pikniku zapewniamy bezpłatnie ogólnodostępny sprzęt rekreacyjny, gry, zabawy, konkursy z nagrodami. Pokaz sprzętu strażackiego i zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Mecz piłki nożnej Strażacy – Goście.

                                                                                                                  Strażacy z Łap

FIR

logoFIO 1

 

opp1p3