Magiczne Andrzejki w parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Łapach

Dzień świętego Andrzeja przypada na przełom pór roku (jesieni i zimy) i roku liturgicznego. Tak więc jest to również ostatnia chwila przed adwentem. 30 listopada 2013 r. Stowarzyszenie Petrus wraz z rodzicami, wolontariuszami i członkami KSM zorganizowało dla dzieci z parafii niezapomnianą zabawę andrzejkową. Gościem specjalnym Balu Andrzejkowego był ks. kan. Waldemar Krzywiński – proboszcz parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Łapach.

Do sali Św. Józefa od samego rana przybywały dzieci chętne do wspólnej zabawy. Wolontariusze stanęli na wysokości zadania i przygotowali się perfekcyjnie. Każdy z niepokojem czekał na swoją grupę, aby wspólnie z dziećmi brać udział w konkurencjach. Prezentacje na scenie, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych oraz zabawy z chustą animacyjną wywoływały wiele pozytywnych emocji. Barwne tańce wśród morza balonów pozostaną w pamięci dzieci na długie adwentowe wieczory. Uśmiech jaki gościł na twarzach uczestników podczas całej imprezy jest dowodem wspaniałej zabawy.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten Bal Andrzejkowy okazał się magiczny. Eksplozja pozytywnej ludzkiej energii przyniosła niezapomnianą zabawę.

DSC02255 1

DSC02256 1

DSC02262 1

DSC02272 1

DSC02295 1

DSC02306 1

DSC02334 1